Archív sleduj epizódy online

Novinky / buďte stále v obraze

Rodina Keeferovcov Z nádejného gymnastu zo dňa na deň invalid: Podarí sa mu postaviť opäť na vlastné nohy? Chlapcovi však aj napriek neúprosnému osudu úsmev z tváre nemizne.
Rodina Voisienovcov - Dom snov Povodne ukázali svoju silu. Rodina už dom nezachránila Šesťčlenná rodina nad prírodou vyhrať boj nedokázala, po dome im ostal iba prázdny pozemok a hypotéka.
Dom snov Jacobovci Ľad na stenách a zaplavená pivnica: Zmeňte to, inak vám zoberieme deti! Majú štyri vlastné deti a ďalších päť zverených. Odoberú im ich, alebo ich zachráni Dom snov?
Dom snov Thibodeauovci Naša dcéra zimu neprežije! Thibodeauovci majú dievčatko po štyroch operáciách srdca. Znáša zle chlad a oni nemajú zateplený dom.
Dom snov Willsonovci Žijeme s babkou v prívese! Wilsonovci nemajú rodičov, ale stačí im milujúca stará mama. Tím Domu snov im dopomôže k tomu ostatnému.
Dom snov Tateovci Na dom im padlo lietadlo, dočkajú sa zázraku? V čase, keď na dom Tateovcov padlo lietadlo, nebola rodina poistená a teraz žije bez strechy nad hlavou s hypotékou na krku.
Dom snov Pauniovci Prišli o otca a takmer stratili aj nádej Veľká rodina Pauniovcov zúfalo potrebuje nový dom. Ten ich sa im totiž rozpadáva pred očami.
Dom snov Koepkovci Rakovina im vzala otca, zmierni ich žiaľ nový dom? Rodina Koepkovcov zažila hroznú ranu osudu a potrebuje nový impulz do života.