Novinky / buďte stále v obraze

Dom snov Thibodeauovci Naša dcéra zimu neprežije! Thibodeauovci majú dievčatko po štyroch operáciách srdca. Znáša zle chlad a oni nemajú zateplený dom.
Dom snov Willsonovci Žijeme s babkou v prívese! Wilsonovci nemajú rodičov, ale stačí im milujúca stará mama. Tím Domu snov im dopomôže k tomu ostatnému.
Dom snov Tateovci Na dom im padlo lietadlo, dočkajú sa zázraku? V čase, keď na dom Tateovcov padlo lietadlo, nebola rodina poistená a teraz žije bez strechy nad hlavou s hypotékou na krku.
Dom snov Pauniovci Prišli o otca a takmer stratili aj nádej Veľká rodina Pauniovcov zúfalo potrebuje nový dom. Ten ich sa im totiž rozpadáva pred očami.
Dom snov Koepkovci Rakovina im vzala otca, zmierni ich žiaľ nový dom? Rodina Koepkovcov zažila hroznú ranu osudu a potrebuje nový impulz do života.
Dom snov u Kibeovcov Piati v jednom karavane Tím Domu snov dnes pomôže farmárskej rodine, ktorej dom vyhorel na Vianoce.
Rodina Fullertonovcov Z dvoch rodín urobíme jednu! Rodina, ktorá to naozaj potrebuje, sa dočká prekvapujúco rýchlej renovácie svojho bývania. Ak sa tím návrhárov vydrží aspoň chvíľu nehádať.
Dievčatko v osuške O dome sa im mohlo len snívať Dom snov splní rodinám v núdzi sen o krásnom domove.